Nowe miejsce, tak samo dobra polska kuchnia
Wozownia Sopocka
Niezapomniane doznania kulinarne

Nasza restauracja w Sopocie przy ul. Powstańców Warszawy

Mamy ogromną przyjemność ogłosić otwarcie naszej najnowszej restauracji, Wozowni Sopockiej, która powstała w malowniczym Sopocie na ulicy Powstańców Warszawy 26. Jesteśmy dumni, że po sukcesie naszej restauracji Wozownia Gdańska, możemy teraz zaoferować naszym gościom wyjątkowe smaki również w tym uroczym nadmorskim kurorcie.

Wozownia Sopocka
tradycja spotyka się z nowoczesnością

Restauracja w samym sercu Sopotu

Wozownia Sopocka to miejsce, w którym tradycja spotyka się z nowoczesnością, tworząc niepowtarzalny klimat, który z pewnością przyciągnie miłośników wykwintnej kuchni polskiej. Nasze wnętrza są eleganckie i przemyślane, łącząc elementy nowoczesnego designu z subtelnymi akcentami, które tworzą przytulną atmosferę, idealną zarówno na romantyczną kolację we dwoje, jak i na spotkanie ze znajomymi.

w trosce o szczegóły

Kuchnia polska również w Sopocie

Nasza karta menu w Wozowni Sopockiej to prawdziwa uczta dla podniebienia. Nasz utalentowany szef kuchni, Bartek Morawski, kreuje wyjątkowe dania oparte na polskiej tradycji kulinarnej, które jednak zaskakują nowymi smakowymi doznaniami. Od klasycznych pierogów po aromatyczny żurek, każde danie jest przygotowane z najwyższą starannością i pasją, aby dostarczyć gościom prawdziwe kulinarne uniesienia.

pobierz ofertę
empatia i zrozumienie

Restauracja Wozownia w otoczeniu nadmorskiego Sopotu

Serdecznie zapraszamy do Wozowni Sopockiej, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a smaki kuchni polskiej ożywają w nowych, zaskakujących wersjach. Przyjdź i doświadcz niezapomnianych doznań kulinarnej przyjemności w magicznym otoczeniu nadmorskiego Sopotu!

Wozownia Gdańska
Telefon
Rezerwacja +48 795 754 964

Imprezy zamknięte +48 602 173 227

Mail
restauracja@wozowniagdanska.pl
Adres

Gradowa 8, 80-802 Gdańsk

Media społecznościowe
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2022 
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram